Mozaiku.net

Shpërndaje

Bashkimi i shumë pjesëve të vogla bëjnë ndryshimin e madhë, me kombinim të detajeve të ndryshme kompletohet një ide . Lidhshmëria e ideve bëjnë që të formohet një koleksion apo krijim.

Si detaiste , koleksionet e mija përfaqësojnë uniken dhe të papërsëritshmen. Reciklimi dhe transformimi i detaje të vogla janë pothuajse pjesë e çdo procesi të punës sime.

Dizajnere: Yllka Haxhiu

Miniature4-4.jpg Miniature3-3.jpg Miniature1-1.jpg Miniature2-2.jpg Miniature4-Copy-0.jpg

Mozaiku.net


Shpërndaje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Përmbajtja është e mbrojtur!