Mozaiku.net

Shpërndaje

Çdo foto që ne shkrepim paraqet një histori në vete. Synimi ynë është t’u shtojmë jetë dhe lumturi vendeve. Dhe çfarë besojmë se na veçon është dhe mënyra se si ne punojmë.

Secila nga fotografitë tona është e shkrepur me telefon. Kjo dhe na bën të kuptojmë se nuk duhet të ndihemi të kufizuar për të krijuar diçka të bukur.

Fotograf: Arban Shehu dhe Tigran Kazazi

SHOTSFROMPOCKET


Shpërndaje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Përmbajtja është e mbrojtur!