Mozaiku.net

Shpërndaje

Pikturat jane pjese e ciklit “Bota e gruas” duke paraqitur guximin, figuracionin, forcen, bukurine, krenarine, suksesin, qendrimin, pasionin, thjeshtesine, amesine, profesionin, gjuhen e trupit, sensualitetin, energjite positive dhe cdo sfere te jetes se saj.

4B22DDEE-48AE-46BC-AAB6-8B470A40C700-4.jpeg 77F5D71A-CA41-440D-81D3-976140F98638-3.jpeg F6847C81-06F2-44CB-9917-D4CA5CE9D60C-2.jpeg 98DDBC7F-2EE2-4C88-B80E-B2299EB4FE4D-1.jpeg F4AD0042-F184-4126-A06D-48CA889782A8-0.jpeg

besjana.kryeziu


Shpërndaje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Përmbajtja është e mbrojtur!