Mozaiku.net

Shpërndaje

Krijimi i identitetit për platformën digjitale monumentetkulturore.com nga SIMS Marketing Agency

Kjo platformë do të shërbejë për përmbushjen e objektivit të promovimit të trashëgimisë kulturore si komponent për ngritje të vetëdijes dhe edukim të gjeneratave të reja në Kosovë dhe mërgatë.

Në kuadër të kësaj, do të jenë monumentet kulturore e religjioze, muzetë, urat, kullat,
çarshitë, vende arkeologjike.

logo-monumentet-1.jpg Monumentet-kulturore-inspirimi-1024x557-2.jpg posteri-monumentet-3.jpg posteri2-monumentet-1920x1281-0.jpg

SIMS Marketing Agency


Shpërndaje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Përmbajtja është e mbrojtur!